
Талшықты лазерлік станоктарға арналған төменгі қорғаныш шыны D27.9*4,1 мм
4 700 ₸
- Бар
- Коды:11097
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Фокустаушы линзаның ластануы лазердің нашар жұмысының және ықтимал тоқтап қалудың негізгі себебі болып табылады. Саңылаулардың мінсіз жүйесі жоқ, сондықтан кір, түтін, немесе шашырау кейде линзаға жетуі мүмкін. Бұл жағдай көптеген жоғары қуатты лазерлік жүйелерде, соның ішінде талшықты лазерлерде де орын алады. Коллиматорлық және фокустаушы линзалар талшықты лазердің басына орнатылғандар ластанудың кез келген түріне өте сезімтал. Сондықтан талшықты лазерлік жүйелердің көпшілігі фокустау линзасын ластанудан қорғау үшін қорғаныс шыныларын пайдаланады.
Қорғаныс әйнектері лазерлік бастардың ішкі бөліктерін сыртқы факторлардың әсерінен қорғауға арналған. Линзаның алдына орнатылады және линза мен жұмыс аймағы арасында тосқауыл ретінде қызмет етеді. Олардың жазық-параллель пішіні бар, диаметрі мен қалыңдығы әртүрлі. Қорғаныш шынылары қуаты 6 кВТ-қа дейінгі лазерлермен жұмыс істеу үшін импорттық кварцтан жасалған. Шағылысуды азайту үшін әйнектің екі бетіне де шағылысқа қарсы жабын жағылады.
Бұл талшықты лазерлерде ең көп тұтынылатын элемент. https://baymir.kz/p43008970-lazernyj-stanok-dlya.html
| Өлшемі, моделі | Бағасы, теңге |
|---|---|
| Жалғыз 1мм Бодор | 4800 |
| Дара 1.5 мм Бодор | 4800 |
| Жалғыз 2мм Бодор | 4800 |
| Дара 2.5 мм Бодор | 4800 |
| Қос 1мм Бодор | 4800 |
| Қос 1.5 мм Бодор | 4800 |
| Қос 2мм Бодор | 4800 |
| Қос 2.5 мм Бодор | 4800 |
| Бодор керамикалық сақинасы | 10500 |
| Қорғаныс шынысының үстіңгі жағы. | 6300 |
| Қорғаныш шыны төмен. | 6720 |
| Дара 1.2mm Precitec | 4200 |
| Дара 1.5mm Precitec | 4200 |
| Дара 1.8mm Precitec | 4200 |
| Қосарлы 1.2mm Precitec | 4600 |
| Қосарлы 1.5mm Precitec | 4600 |
| Қосарлы 1.8mm Precitec | 4600 |
| Дара 1мм Unimach | - |
| Қосарланған 1.5 мм Unimach | - |
| Керамикалық сақина Unimach | - |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bodor |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Негізгі атрибуттар | |
| Материал | Кварц шыны |
| Қалыңдық | 4,1 мм |
| Қолдану | 500-6000 Вт |
| Объектив диаметрі | 27.9 мм |
- Бағасы: 4 700 ₸





