
Unimach лазерлік станоктарына арналған керамикалық аралық
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:11137
Жіберу 18 сәуір 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Керамикалық аралық саптама ұстағыш болып табылады. Оқшаулау функцияларын орындайды, лазер басының төменгі бөліктерінің қызып кетуіне жол бермейді. Аралықтағы жіп саптамадағы жіпке сәйкес келеді.
Керамикалық аралық d28 мм осы стандартты өлшем қолданылатын өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімді.
| Өлшемі, моделі | Бағасы, теңге |
|---|---|
| Жалғыз 1мм Бодор | 4800 |
| Дара 1.5 мм Бодор | 4800 |
| Жалғыз 2мм Бодор | 4800 |
| Дара 2.5 мм Бодор | 4800 |
| Қос 1мм Бодор | 4800 |
| Қос 1.5 мм Бодор | 4800 |
| Қос 2мм Бодор | 4800 |
| Қос 2.5 мм Бодор | 4800 |
| Бодор керамикалық сақинасы | 10500 |
| Қорғаныс шынысының үстіңгі жағы. | 6300 |
| Қорғаныш шыны төмен. | 6720 |
| Дара 1.2mm Precitec | 4200 |
| Дара 1.5mm Precitec | 4200 |
| Дара 1.8mm Precitec | 4200 |
| Қосарлы 1.2mm Precitec | 4600 |
| Қосарлы 1.5mm Precitec | 4600 |
| Қосарлы 1.8mm Precitec | 4600 |
| Дара 1мм Unimach | - |
| Қосарланған 1.5 мм Unimach | - |
| Керамикалық сақина Unimach | - |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өндіруші | BAYMIR |
| Негізгі атрибуттар | |
| Биіктігі | 12 мм |
| Сыртқы диаметрі | 28 мм |
| Ою | М11 |
| Ішкі диаметрі | 24.5 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

