
Unimach лазерлік станоктарына арналған қос 1,5 мм саптама
Бағасын нақтылаңыз
- Бар
- Коды:10160360
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
HK үлгісіндегі лазерлік машинаның саптамасы бір қабатты. Газ ағынының және лазерлік сәулеленудің коаксиалдылығын қамтамасыз ету үшін Unimach лазерлік машиналарында және т.б. қолданылады.
| Өлшемі, моделі | Бағасы, теңге |
|---|---|
| Жалғыз 1мм Бодор | 4800 |
| Дара 1.5 мм Бодор | 4800 |
| Жалғыз 2мм Бодор | 4800 |
| Дара 2.5 мм Бодор | 4800 |
| Қос 1мм Бодор | 4800 |
| Қос 1.5 мм Бодор | 4800 |
| Қос 2мм Бодор | 4800 |
| Қос 2.5 мм Бодор | 4800 |
| Бодор керамикалық сақинасы | 10500 |
| Қорғаныс шынысының үстіңгі жағы. | 6300 |
| Қорғаныш шыны төмен. | 6720 |
| Дара 1.2mm Precitec | 4200 |
| Дара 1.5mm Precitec | 4200 |
| Дара 1.8mm Precitec | 4200 |
| Қосарлы 1.2mm Precitec | 4600 |
| Қосарлы 1.5mm Precitec | 4600 |
| Қосарлы 1.8mm Precitec | 4600 |
| Дара 1мм Unimach | - |
| Қосарланған 1.5 мм Unimach | - |
| Керамикалық сақина Unimach | - |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өндіруші | BAYMIR |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түрі | Қосарлы |
| Биіктігі | 17 мм |
| Ішкі диаметрі | 1.5 мм |
| Сыртқы диаметрі | 14 мм |
| Ою | м10 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

