
DCH лазерлік станоктарына арналған қос 2 мм саптама
3 700 ₸
- Бар
- Коды:10160090
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Бетті бақылау сенсорының дұрыс жұмыс істеуі үшін электрод ретінде, сондай-ақ өңдеу аймағына лазерлік сәуле мен кескіш газды (міндетті емес) жеткізу үшін қолданылады. Қызмет ету мерзімі пайдалану шарттарына байланысты. Лазер басының саптама бөлігі керамикалық ұстағыштан және саптаманың өзінен тұрады. Бұл бөлік лазер сәулесінің және газ ағынының коаксиалдылығын қамтамасыз етеді. Барлық саптамаларда саптаманың орнын жылдам өзгертуге және туралауға мүмкіндік беретін туралау функциясы қолданылады. Қос саптамалар жұмсақ болатты оттегімен кесу арқылы бетінің сапасын жақсартады. Қалыңдық диапазонын толық қамту үшін саптамалардың диаметрі 1 мм-ден 3 мм-ге дейін болады.
| Өлшемі, моделі | Бағасы, теңге |
|---|---|
| Жалғыз 1мм Бодор | 4800 |
| Дара 1.5 мм Бодор | 4800 |
| Жалғыз 2мм Бодор | 4800 |
| Дара 2.5 мм Бодор | 4800 |
| Қос 1мм Бодор | 4800 |
| Қос 1.5 мм Бодор | 4800 |
| Қос 2мм Бодор | 4800 |
| Қос 2.5 мм Бодор | 4800 |
| Бодор керамикалық сақинасы | 10500 |
| Қорғаныс шынысының үстіңгі жағы. | 6300 |
| Қорғаныш шыны төмен. | 6720 |
| Дара 1.2mm Precitec | 4200 |
| Дара 1.5mm Precitec | 4200 |
| Дара 1.8mm Precitec | 4200 |
| Қосарлы 1.2mm Precitec | 4600 |
| Қосарлы 1.5mm Precitec | 4600 |
| Қосарлы 1.8mm Precitec | 4600 |
| Дара 1мм Unimach | - |
| Қосарланған 1.5 мм Unimach | - |
| Керамикалық сақина Unimach | - |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өндіруші | BAYMIR |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түрі | Қосарлы |
| Биіктігі | 15 мм |
| Сыртқы диаметрі | 32 мм |
| Ішкі диамет | 1 мм |
| Ою | М14 |
- Бағасы: 3 700 ₸

