
Дәнекерлеу машинасы ZX7-400D(220V/380V)
235 000 ₸
- Бар
- Коды:10230180
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Қоректендіру желісінің кернеуі - 220/28.8 A/В/ 200/28 A/В
Тұтынылатын қуат - 10.6 / 9.4 КВа
Дәнекерлеу тогының диапазоны - 40-220 А / 40-200 А
Бос жүріс кернеуі - 80 / 70 В
ПӘК - 85 %
Оқшаулау сыныбы - F
Қорғау дәрежесі - IP21S
Салмағы - 13 кг
Өлшемдері - 500х220х360 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Jasic |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Бос кернеу | 80 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.6 кВА |
| IP қорғау дәрежесі | 21 |
| Салмақ | 13 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 220 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Биіктігі | 360 мм |
- Бағасы: 235 000 ₸






