
Дәнекерлеу машинасы ZX7-400E(380V)
188 000 ₸
- Бар
- Коды:10230190
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Қоректендіру желісінің кернеуі - 380В ± 15%
Тұтынылатын қуат - 15,9 КВа
Дәнекерлеу тогының диапазоны - 20-270 А
Бос жүріс кернеуі - 70 В
ПӘК - 85 %
Оқшаулау сыныбы - F
Қорғау дәрежесі - IP21S
Салмағы - 11 кг
Өлшемдері - 481х202х381 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Jasic |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Бос кернеу | 70 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 15.9 кВА |
| IP қорғау дәрежесі | 21 |
| Салмақ | 11 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 202 мм |
| Ұзындығы | 481 мм |
| Биіктігі | 381 мм |
- Бағасы: 188 000 ₸




