
Газоплазмалық кескіш арба CG1-30
182 000 ₸
- Бар
- Коды:10230430
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Қалыңдығы 8-ден 100 мм-ге дейінгі болат табақтарды түзу сызықты кесуге арналған портативті машина.
Кесу бағыттағыштар бойымен кесу сызығы бойымен қозғалу мүмкіндігі бар өздігінен жүретін арбаға орнатылған бір оттегі газын кескіштің көмегімен жүзеге асырылады.
Кесу блогы клапаны бар газ клапандарынан, қарсы салмақты консольден және ұстағышқа орнатылған алаудан тұрады. Кескіш ұстағышында кескішті консоль бойымен жылжытуға, кескіштің металл бетінен орнату биіктігін реттеуге мүмкіндік беретін тірек пен пиньон механизмі бар. Кескіштің орны бұрандалармен бекітіледі.
Ерекшеліктері
Пайдаланудың қарапайымдылығы және қауіпсіздігі.
Арбаның қозғалу жылдамдығы мен бағытын реттеуге, кескішке газ беруді қосуға/өшіруге және машинаны авариялық сөндіруге мүмкіндік беретін аналогты басқару панелі.

Техникалық сипаттамалар:
Кернеуі - 220В
Қозғалтқыш - 110В, 30Вт
Қозғалтқыштың айналу жиілігі - 3600-4600 айн/мин
Кесу жылдамдығы - 50-750мм/мин
Дөңгелек кесудің диаметрі - 200-2000мм
Кесу қалыңдығы - 8-100мм
Өлшемдері - 430х230х280мм
Салмағы - 28,5 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кескіштер саны | 1 д. (дана) |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 100 мм |
| Қуат желісінің кернеуі | 220 В |
| Максималды жалпы салмақ | 28.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Плазмалық дәнекерлеу түрі | Автоматты |
| Плазмалық дәнекерлеу әдісі | Ауа-плазмалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 230 мм |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
- Бағасы: 182 000 ₸






