
Сым кесетін электрлік разрядты машина DK7763
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10954
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
DK77 сериялы электр разрядты станоктар – бұл көп өткізгіш типті CNC сым кесетін станоктар. Бұл станоктардың бір реттік CNC сым кесетін станоктардан ерекшелігі генератор механикалық ажыратқыштарды ауыстыру арқылы емес, CNC-тен командаларды қабылдау арқылы өңдеу режимдерін автоматты түрде ауыстырады.
Техникалық сипаттамалар:
DK7763 үлгісі
Үстелдің өлшемі, (мм) 1140*750;
Үстелдің орын ауыстыруы, (мм) 800*630;
Кесудің максималды қалыңдығы, (мм) 700;
Стандартты еңкею бұрышы,(град) 6;
Өңдеу бетінің ең жақсы кедір-бұдырлығы,(м) 2,5 артық емес;
Сымның диаметрі (мм) 0.18-0.20 ;
Сымды сымды орнату жылдамдығы, (м/с) 11,5;
Жұмыс сұйықтығы Сым кесуге арналған арнайы жұмыс сұйықтығы Өңдеу дәлдігі стандарты GB7926-2005;
Қайталануы, (мм) 0,001;
Қуат көзі 50Грц.380В (50Грц.380В);
Станоктың тұтынылатын қуаты (кВАл) 1,0 артық емес;
Дайындаманың максималды салмағы (кг) 1000;
Салмағы (кг) 2500;
Өлшемдері (м) 2,1х1,7х1,9;
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| станок түрі | Сымдық-кескіш |
| CNC басқару құрылғысы | Иә |
| Қуат тұтыну | 1 кВт |
| Сымның диаметрі | 0.2 мм |
| Сымды тарту жылдамдығы | 11.5 м/сек |
| Желі параметрлері | |
| Кернеу | 380 В |
| Жиілігі | 50 GHz |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 2500 кг |
| Ұзындығы | 2100 мм |
| Ені | 1700 мм |
| Биіктігі | 1900 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



