
Инверторлық дәнекерлеу аппараты ZX7-315D(220V/380V)
198 000 ₸
- Бар
- Коды:10230320
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Қоректендіру желісінің кернеуі - 220В ± 15%; 380В ± 15%
Тұтынылатын қуат - 220В-8,2КВа; 380В-11,3 КВа
Дәнекерлеу тогының диапазоны - 220В-20-190А; 380В-20-240А
Бос жүріс кернеуі - 220В-62В; 380В-62В
ПӘК - 85 %
Оқшаулау сыныбы - F
Қорғау дәрежесі - IP21S
Салмағы - 9,5 кг
Өлшемдері - 430х168х312 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Jasic |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат кернеуі | 220 В, 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| IP қорғау дәрежесі | 21 |
| Салмақ | 9.5 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 168 мм |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Биіктігі | 312 мм |
- Бағасы: 198 000 ₸





