
TIG250S дәнекерлеу машинасы
198 000 ₸
- Бар
- Коды:10230300
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Техникалық сипаттамалар:
Үлгі - TIG200S
Қоректендіру желісінің кернеуі - 220В ± 15%
Тұтынылатын қуат - 6 КВа
Дәнекерлеу тогының диапазоны - 10-200 А
Үрлеу уақыты - 1-10сек
Бос жүріс кернеуі - 42 В
ПӘК - 85 %
Оқшаулау сыныбы - F
Қорғау дәрежесі - IP21S
Салмағы - 5,5 кг
Өлшемдері - 430х168х312 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Jasic |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тұтыну қуаты (W) | 6 кВА |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 200 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 10 А |
| IP қорғау дәрежесі | 21 |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 168 мм |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Биіктігі | 312 мм |
- Бағасы: 198 000 ₸






