
NBC-350(N216)(380V) дәнекерлеу машинасы
585 000 ₸
- Бар
- Коды:10230290
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Қоректендіру желісінің кернеуі - 380В ± 15%
Тұтынылатын қуат - 15 КВа
Дәнекерлеу тогының диапазоны - 50-350 А
Жұмыс кернеуінің диапазоны - 14-38 В
Бос жүріс кернеуі - 60 В
ПӘК - 85 %
Оқшаулау сыныбы - F
Қорғау дәрежесі - IP21S
Сымды беру жылдамдығы - 1.5-15 м/мин
Салмағы - 32 кг
Өлшемдері - 600х355х614 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | Jasic |
| Қуат желісінің кернеуі | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 350 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 50 А |
| Номиналды қуат тұтыну | 15 кВт |
| Салмақ | 32 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 355 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Биіктігі | 614 мм |
- Бағасы: 585 000 ₸










