
Дәнекерлеу аппараты NB-315F(380V)
455 000 ₸
- Бар
- Коды:10230280
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Қоректендіру желісінің кернеуі - 380В ± 15%
Тұтынылатын қуат - 11,9 КВа
Дәнекерлеу тогының диапазоны - 50-315 А
Жұмыс кернеуінің диапазоны - 14-34 В
Бос жүріс кернеуі - 54 В
ПӘК - 85 %
Оқшаулау сыныбы - F
Қорғау дәрежесі - IP21S
Сымды беру жылдамдығы - 1.5-24 м/мин
Салмағы - 16 кг
Өлшемдері - 655х355х455 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | Jasic |
| Қуат желісінің кернеуі | 380 В |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 315 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 50 А |
| Номиналды қуат тұтыну | 11.9 кВт |
| сым берудің минималды жылдамдығы | 1.5 м/мин |
| Сымды берудің максималды жылдамдығы | 24 м/мин |
| IP қорғау дәрежесі | 21 |
| Салмақ | 16 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 355 мм |
| Ұзындығы | 655 мм |
| Биіктігі | 455 мм |
- Бағасы: 455 000 ₸







