
JASIC CUT/LGK-80 плазмалық көзі қолмен кесуге және CNC машинасында автоматты түрде кесуге арналған
416 000 ₸
- Бар
- Коды:10230410
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Jasic CUT-80 плазмалық кесу кезінде доға контактісіз тұтанады. Жұмыс ортасы ретінде компрессор арқылы берілетін ауа пайдаланылады. Компрессордың ұсынылатын жұмыс қысымы 0,4 - 0,6 мПа шегінде.
Кесудің тамаша сипаттамалары;
Доғаның контактісіз тұтануы;
Жоғары сенімділік;
CNC станоктарына орнату мүмкіндігі;
Токтың бірқалыпты реттелуі металдың әртүрлі қалыңдығы мен кесу жылдамдығы үшін оның дұрыс параметрлерін таңдауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар:
ЛГК-80 моделі;
Кіріс номиналды кернеуі: 380В+-15проц.;
Кіріс жиілігі (Гц): 50/60;
Кіріс тогын реттеу(A):20-80;
Номиналды кіріс қуаты (КВа): 15;
Номиналды жүктеме ұзақтығы 40;
Бос жүріс жүрісінің кернеуі(В):310;
Үрлегеннен кейінгі уақыт (S) 10;
Қуат коэффициенті: 0.93;
Тиімділігі: 85;
Қорғау деңгейі: IP21S;
Ұсынылатын кесу қалыңдығы(мм):1-20;
Өлшемдері(мм):540х250х380;
Оқшаулау сыныбы:F;
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Jasic |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Плазмалық дәнекерлеу түрі | Қолмен |
| Плазмалық дәнекерлеу әдісі | Ауа-плазмалық |
| Дәнекерленген бөлшектердің максималды қалыңдығы | 35 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Плазмалық кесу аппаратының параметрлері | |
| Номиналды қуат тұтыну | 15 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| IP қорғау дәрежесі | 21 |
| Құрылғының салмағы | 17.5 кг |
| Плазмамен кесу аппаратының габаритті өлшемдері | |
| Ені | 250 мм |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Биіктігі | 380 мм |
- Бағасы: 416 000 ₸




