
Кескіш фрезасы және плазмасы бар SBJX-1500D спиральді-орамды станок
8 550 000 ₸
- Бар
- Коды:10600140
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы
Станок желдету, ауамен жылыту және ауаны тазарту жүйелерін дайындау кезінде қолданылатын спиральді-орамды ауа өткізгіштердің түзу учаскелерін өндіруге арналған кешен болып табылады.
Техникалық процесс илектелген қаңылтыр материалын ораудан, қаңылтырды түзетуден, илемдеу біліктерінде "құлыпты" қалыптастырудан, бұралған ауа өткізгіштің "құлпын" герметикалық жабумен орау процесінен және қажетті өлшемдегі кесінділерден тұрады. Кесу процесі саңылаусыз жүзеге асырылады, нәтижесінде алынған жиек қауіпсіз жұмысты қамтамасыз етеді.
Спиральді-орамды ауа өткізгіштерін өндіруге арналған станокты басқару CNC жүйесінен жүзеге асырылады. Желі жұмысының жоғары автоматтандырылуы жоғары өнімділік пен сенімділікті қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
- Үлгі SBJX-1500D
- Құбырдың диаметрі 80-1500мм;
- Құбырдың ұзындығы 100-20000мм;
- Өңдеу қалыңдығы 0.4-1.0 мм;
- Штрипстің ені 137-139мм;
- Процестің жылдамдығы 1-36м/мин;
- Тігіс құлыпының түрі -құбырдың сыртындағы құлып;
- Электрондық бақылау жүйесі-PLC жүйесімен автоматты басқару;
- Жүйедегі ауа қысымы 0,3-1,0мПа;
- Кернеуі 380В;
- Қозғалтқыштың қуаты 5.5 кВТ;
- Кесу қозғалтқышының қуаты 4 кВТ;
- Дайындамалардың материалы - алюминий, тот баспайтын болат, мырышталған болат;
- Салмағы 2260 кг;
- Өлшемдері (ЛхШхВ) 2600х2200х2050мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Shibo Machinery |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қима пішіні бойынша ауа ағынының түрі | Дөңгелек |
| Материал бойынша ауа ағынының түрі | Металл |
| Технологиялық ерекшеліктері бойынша ауа ағызу түрі | Спиральды-құлыпты |
| Салмақ | 2260 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 2200 мм |
| Ұзындығы | 2600 мм |
| Биіктігі | 2050 мм |
- Бағасы: 8 550 000 ₸








