
2-Т-15 фланецті TDF илемдеу машинасы
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:11379
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
- Барлық көрсетілген бағалар индикативтік болып табылады және жария оферта болып табылмайды.
- Тауарды жеткізу мерзімдері мен бағасын келісу сату бөлімінің қызметкерлерімен нақтылануы тиіс.
Сипаттамасы:
Фланецті ауа құбырын жасауға арналған қондырғы – бұл өздігінен жұмыс істеуге де, автоматты өндірістік желілердің бір бөлігі ретінде де жұмыс істеуге арналған стационарлық автоматтандырылған көлденең типті электрогидравликалық машина, мұнда оған бүйірлік фланецтерді жасау міндеті жүктелген. желдету жүйелерінің тікбұрышты ауа құбырының қораптарын кейіннен қосу мүмкіндігі.
TDF бүйірлік фланецтерге арналған станоктар конструкциясы бойынша әртүрлі болуы мүмкін.
Фланецті бір жақты және бір мезгілде екі жақты қолдануға арналған модельдер бар.
Екінші жағдайда, бір жағынан профилі бар көлденең фланец қолданылады, екінші жағынан қисық жаға пішінделеді. Шартты түрде бір жақты станоктардың массасы азырақ және шағын диаметрлі дөңгелектерге орнатылады, бұл оларға шеберхана үй-жайларында белгілі бір ұтқырлық береді. Мұндай бұйымдардың жұмыс аймағында жылжымалы роликті панель бар, оның құрамына, әдетте, сегіз тік жұп шығыршықтар кіреді, олардың шеткі беті басқа геометриялық иілуге ие. Металл дайындаманы беру кезінде панель кенепке "жүгіреді" және оның жиегін қажетті фланец конфигурациясына деформациялайды. Басқару электр жабдықтарының пультінен жүзеге асырылады. Станоктың үздіксіз жұмысын гидравликалық блок қамтамасыз етеді.
Шартты түрде ST сериялы екі жақты бүйірлік фланецті қалыптау машинасы ауыррақ және бекітілген төсек тіректеріне орнатылады. Роликті жұптары бар операциялық жолақтар бүйірлерінде орналасады және қозғалыссыз бекітіледі, ал дайындама оның тартылуына байланысты роликтерге ұшырайды
ішкі тасымалдағыштағы операциялық аймақта.
Фланецтерді өндіруге арналған станоктың техникалық сипаттамалары 2-Т-15 үлгісі;
- Тұтынылатын қуат - 5.5 кВТ;
- Металдың қалыңдығы - 0,8-1,2 мм;
- Бөлшектің биіктігі - 35(+-) 0,5 мм;
- Салмағы - 2100 кг;
- Өлшемдері - 2800х2800х1100мм;
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 2600 кг |
| Қосылу әдісі бойынша ауа ағынының түрі | Фланецті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 2800 мм |
| Ұзындығы | 2200 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Электромеханикалық |
| Қосымша сервис | Іске қосу-реттеу жұмыстары, Орнату, Сервистік қызмет көрсету, Оқыту |
| Іске қосу-жөндеу жұмыстары | Орнату |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 1.2 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 1.2 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



