
Электрлік жинақтағыш CDSDJ-1.5-3 (Deyou)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10740
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
| Үлгі |
CDSD1T |
CDSD1.5T |
CDSD2T | ||||||||||||||||
| Басқарма | жаяу жүргінші; | ||||||||||||||||||
| Номиналды жүк көтергіштігі | кг | 1600 | 2000 | 2500 | 3000 | 3500 | 1600 | 2000 | 2500 | 3000 | 3500 | 1600 | 2000 | 2500 | |||||
| Ауырлық центрінің жағдайы | мм | 400 | |||||||||||||||||
| Айырлардың ұзындығы | 1000 | ||||||||||||||||||
| Айырлардың жалпы ені | 300-690 | ||||||||||||||||||
| Алдыңғы дөңгелектердің өлшемі | мм | 80*60 | |||||||||||||||||
| Артқы дөңгелектердің өлшемдері | мм | 180*50 | |||||||||||||||||
| Көтеру биіктігі | мм | 1600 | 2000 | 2500 | 3000 | 3500 | 1600 | 2000 | 2500 | 3000 | 3500 | 1600 | 200 | 2500 | |||||
| Діңгектің максималды биіктігі | мм | 2060 | 1540 | 1790 | 2010 | 2290 | 2060 | 15040 | 1790 | 2040 | 2290 | 2090 | 1570 | 1820 | |||||
| Құлатылған күйдегі айырлардың биіктігі | мм | 80 | |||||||||||||||||
| Ұзындығы | мм | 1660 | |||||||||||||||||
| Доңғалақ базасының ортасындағы саңылау | мм | 20 | |||||||||||||||||
| Бұрылу радиусы | мм | 1380 | |||||||||||||||||
| Батарея сыйымдылығы | Ач | 1650 | |||||||||||||||||
| Батарея кернеуі | Жылы | 12 | |||||||||||||||||
| Салмақ | кг | 348 | 370 | 383 | 398 | 410 | 354 | 375 | 390 | 405 | 420 | 380 | 410 | 430 | |||||
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 1500 кг |
| Ауырлық орталығы | 400 мм |
| Көтеру биіктігі | 3000 мм |
| Оператордың жағдайы | Тұру |
| Өз салмағы | 405 кг |
| штабелер түрі | Электр |
| Түрі | штабелер |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1660 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Биіктігі | 2040 мм |
| Көтерілген күйдегі биіктік | 2040 мм |
| Айырдың өлшемдері | |
| айырлардың ені | 690 мм |
| айырлардың ұзындығы | 1000 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 405 кг |
| Көтерудің максималды биіктігі | 3000 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

