
Қайшы көтергіш SJ0.3-9 гидрав. (Kainuo)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10721
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Үлгі - SJY0.3-9
Сипаттамасы
SJY сериялы қайшы көтергіш (Kainuo) жүктерді тігінен жылжыту бойынша көптеген жұмыстарды орындау үшін өте қолайлы. Оның көтергіштердің басқа түрлерінен айырмашылығы жүк тиеу алаңының үстінде ешқандай механизмдердің орналаспауында, бұл электрогидравликалық көтергішті тиеу/түсірудің жоғарғы деңгейінде биіктігі шектеулі жерлерде пайдалануға мүмкіндік береді. Қайшы көтергіштері жұмыс кезінде қауіпсіздіктің жоғары деңгейімен және жоғары тұрақтылықпен ерекшеленеді. Көтергіштер тіректермен бірге жеткізіледі. Клиренстің жоғары болуына және тіреуіштердің үлкен реттелуіне байланысты SJY көтергіштерін тіпті тегіс емес беттерде де қолдануға болады. Электр қуаты өшіп қалған жағдайда авариялық түсіру клапаны бар. Мұндай көтергіштің тағы бір айрықша ерекшелігі - платформаның барлық төрт жағына тиеу және түсіру мүмкіндігі.
Жүк көтергіштігі - 300 кг;
Макс. платформа негізінің биіктігі - 9 м;
Платформаның өлшемі - 1650х1020 мм;
Қайшы профилі - 100х40х4;
Қозғалтқыштың қуаты - 2,2 кВТ;
Өлшемдері (ЛХХШ) - 2200х1260х2550 мм;
Жалпы салмағы - 1350 кг;
Жақтау (құбыр) - 50х100х4 мм;
Желінің кернеуі - 380 В;
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жүк көтергіштігі | 300 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Көтерудің максималды биіктігі | 9000 |
| Қайшы көтергіш түрі | Электрлік |
| Платформаның максималды ұзындығы | 1650 мм |
| Платформаның максималды ені | 1020 мм |
| Көтеру биіктігі, мм | 9000 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 300 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

