
Қайшы көтергіш SJ0.5-9 гидрав. (Kainuo)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10713
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Үлгі - SJY0.5-9
Жүк көтергіштігі - 500 кг;
Макс. платформа негізінің биіктігі - 9000 мм;
Платформаның өлшемі - 1650х1020 мм;
Қайшы профилі - 100х40х4;
Қозғалтқыштың қуаты - 2,2 кВТ;
Өлшемдері (ЛХХШ) - 2200х1260х2450 мм;
Жалпы салмағы - 1200 кг;
Жақтау (құбыр) - 50х100х4 мм;
Желінің кернеуі - 380 В;
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жүк көтергіштігі | 500 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Көтерудің максималды биіктігі | 9000 |
| Қайшы көтергіш түрі | Электрлік |
| Платформаның максималды ұзындығы | 1650 мм |
| Платформаның максималды ені | 1020 мм |
| Көтеру биіктігі, мм | 9000 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 500 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

