
Қолдық құбыр майыстырғыш YP-9
Бағасын нақтылаңыз
- Қызмет
- Коды:10633
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы:
YP-9 қолмен орамды қалыптау станокта 0-ден 200°-қа дейін бөлшектерді бір орнату және бір созу арқылы жолақты бүгуді жүзеге асырады. Сенімді және қарапайым станок арналған жұмыс цехтарында жағдайында сериялық өндіріс, сондай-ақ шағын шеберханаларда және тікелей дайындау кезінде металлдан жасалған бұйымдарды.
Өлшемдері бар 6 қондырма бар:
1-1/4"(31,8мм), 1-1/2"(38,1мм), 1-3,4"(44,4мм), 2"(50 мм), 2-1/2"(63,5мм),3"(76,2 мм)

техникалық сипаттамалар
| үлгі | YP-9 |
| Дайындаманың ең үлкен өлшемі, мм | 8x32,6x50 |
| иілу бұрышы ,град | 0-200 |
| өлшемдері, мм | 670*260*130 |
| салмағы, кг | 18 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Станок жетегінің түрі | қолмен |
| Салмақ | 18 кг |
| Ұзындығы | 670 мм |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




