
MUB-10 әмбебап ию құралы
62 500 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:11110010
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы:
MUB-10 қол құралы шағын қималы материалдардан жасалған дайындамалардың барлық түрлерін: сым, штанга, жолақ және т.б. майыстыруға арналған.
MUB-10 қоршаулар мен қоршауларды, сондай-ақ көркем соғудың әртүрлі элементтерін өндіруге өте ыңғайлы. Жұмысқа ыңғайлы, бірдей бұйымдарды жасауға арналған тірекпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
Дайындаманы эксцентрлік жылдам қысу. Ауыстырылатын шыңдалған ию блоктары. Бірдей бөлшектерді өндіру үшін дайындама ұзындығының жылжымалы аялдамасы және градуспен анық таңбаланған реттелетін иілу бұрышының шектегіші қарастырылған.
- Габариттік өлшемдері - 320х100х100мм;
- Салмағы - 3 кг;
- Жұмыс диаметрі - 8 мм;
- Жұмыс өлшемдері - 30 х 2 мм;
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 3 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 100 мм |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Станок жетегінің түрі | қолмен |
| Қосымша сервис | Орнату, Сервистік қызмет көрсету, Оқыту |
| CNC өңдеу | Жоқ |
| Жұмыс аймағының ұзындығы, мм | 30 |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 2 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 2 |
| Жұмыс ұзындығы | 30 |
| Жетек түрі | Қолмен |
- Бағасы: 62 500 ₸



