
UB-100 әмбебап ию станогы
95 000 ₸
- Бар
- Коды:10760630
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Құрал металды майыстыру бойынша көптеген операцияларды орындауға мүмкіндік береді және
дайындамалардың әртүрлі өлшемдеріне арналған оправкалар жиынтығымен жабдықталған.
Ұзақ және қарқынды қолдануға арналған қуатты құйма конструкциясы. Штанганы, жолақты, бұрышты июге арналған.
Ерекшеліктері:
Дайындаманы эксцентрлік жылдам қысу. Ауыстырылатын шыңдалған ию блоктары. Бірдей бөлшектерді өндіру үшін дайындама ұзындығының жылжымалы аялдамасы және градуспен анық таңбаланған реттелетін иілу бұрышының шектегіші қарастырылған. Иілу бұрышы: 0-120 град.
Өңделетін металдың максималды өлшемі, мм: (суық / қыздырылған күй)
- штанга Ø 18 / Ø 30 мм
- жолақ 100 х 15 мм
- шаршы 16 х 16 / 30 х 30
- бұрыш 60 х 8 / 100 х 12
- арматура Ø 14 мм
- Габариттік өлшемдері - 390х290х280мм;
- Салмағы - 31 кг;
Әмбебап ию станоктарының модельдік қатары, UB сериясы
| Үлгі | UB-70 | UB-100 | UB-100A |
| Шыбық, мм | 70х15 | 100х15 | 100х15 |
| Жолақ, мм | 18/30 | 18/30 | 22/27 |
| Шаршы, мм | 16х16/30х30 | 16х16/30х30 | 20х20 25х25 |
| Бұрыш, мм | 60х8/70х15 | 60х8/100х12 | 60х8/100х12 |
| Арматура,Ø | 14 | 14 | 14 |
| Габариттік өлшемдері, мм | 390х290х280 | 390х290х280 | 550х320х240 |
| Салмағы, кг | 28 | 31 | 34 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бүктеу бұрышы | 120 град. |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 31 кг |
| Ұзындығы | 390 мм |
| Ені | 290 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Қосымша параметрлер | |
| станок жетегінің түрі | қол |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жұмыс аймағының ұзындығы, мм | 100 |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 15 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 15 |
| Жұмыс ұзындығы | 100 |
| Жетек түрі | Қолмен |
- Бағасы: 95 000 ₸






