
UB-70 әмбебап ию станогы
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
| АЙМАҚТАРДАҒЫ ҚОЙМАДАН АЛЫНАТЫН БАҒАЛАР | |
| Алматы қ. | Омбы қ. |
| 205 ш.б. | 270 ш.б. |
| Тауардың бар-жоғы, бағасы және жеткізу мерзімі нақтылануы тиіс | |
Сипаттамасы:
Құрал металды майыстыру бойынша көптеген операцияларды орындауға мүмкіндік береді және
дайындамалардың әртүрлі өлшемдеріне арналған оправкалар жиынтығымен жабдықталған.
Ұзақ және қарқынды қолдануға арналған қуатты құйма конструкциясы. Штанганы, жолақты, бұрышты июге арналған.
Ерекшеліктері:
Дайындаманы эксцентрлік жылдам қысу. Ауыстырылатын шыңдалған ию блоктары. Бірдей бөлшектерді өндіру үшін дайындама ұзындығының жылжымалы аялдамасы және градуспен анық таңбаланған реттелетін иілу бұрышының шектегіші қарастырылған. Иілу бұрышы: 0-120 град.
Өңделетін металдың максималды өлшемі, мм: (суық / қыздырылған күй)
- штанга Ø 18 / Ø 30 мм
- жолақ 70 х 15 мм
- шаршы 16 х 16 / 30 х 30
- бұрыш 60 х 8 / 70 х 15
- арматура Ø 14 мм
- Габариттік өлшемдері - 390х290х280мм;
- Салмағы - 28 кг;
Әмбебап ию станоктарының модельдік қатары, UB сериясы
| Үлгі | UB-70 | UB-100 | UB-100A |
| Шыбық, мм | 70х15 | 100х15 | 100х15 |
| Жолақ, мм | 18/30 | 18/30 | 22/27 |
| Шаршы, мм | 16х16/30х30 | 16х16/30х30 | 20х20 25х25 |
| Бұрыш, мм | 60х8/70х15 | 60х8/100х12 | 60х8/100х12 |
| Арматура,Ø | 14 | 14 | 14 |
| Габариттік өлшемдері, мм | 390х290х280 | 390х290х280 | 550х320х240 |
| Салмағы, кг | 28 | 31 | 34 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Better |
| Бүктеу бұрышы | 120 град. |
| CNC басқару құрылғысы | Жоқ |
| Қосымша қызмет | Оқыту, Сервистік қызмет көрсету, Орнату |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 28 кг |
| Ұзындығы | 390 мм |
| Ені | 290 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Қосымша параметрлер | |
| станок жетегінің түрі | қол |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қолмен |
| Жұмыс аймағының ұзындығы, мм | 70 |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 15 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 15 |
| Жұмыс ұзындығы | 70 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


