
Бұйраларды июге арналған қол аспабы SBG-30
105 000 ₸
- Бар
- Коды:10760220
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы:
Қол құралдары SBG-30 төмен көміртекті болаттан және түсті металдардан әртүрлі сәндік бөлшектерді жасауға арналған кәсіби ұсталық жабдықтар класына жатады.
Бұл құрылғы үйге, бақшаға немесе бизнеске арналған соғылған және сәндік металл бұйымдарын өндіруде кеңінен қолданылады: қоршау элементтері, қоршаулар, терезе торлары, қақпалар және аспалы және едендік зауыт стендтері.
Металлдан жасалған ажурлы бұйымдарға арналған элементтерді өндіру бойынша жеңіл және жылдам жұмысқа арналған қуатты тұтқасы бар берік құйма негіз. Бұйралардың иілісі суық дайындамадан немесе қыздырылған дайындамадан жасалуы мүмкін, бұл жұмысты жеңілдетеді және үлкен қиманың материалын қолдануға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
- штанга Ø 10 мм
- жолақ 30 х 10 мм
- шаршы 10 х 10 мм;
- Қаптамадағы габариттік өлшемдері - 550х300х220мм;
- Таза/брутто салмағы - 27/29 кг;
SBG сериялы әмбебап ию станоктарының модельдік қатары
| Үлгі | SBG-30 | SBG-40 |
| Шыбық, мм | 10 | 13 |
| Жолақ, мм | 30*10 | 30*8 |
| Шаршы, мм | 10*10 | 15*15 |
| Габариттік өлшемдері, мм | 550х300х220 | 500х320х23 |
| Салмағы, кг | 27 | 24 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Better |
| Қосымша қызмет | Орнату, Сервистік қызмет көрсету, Оқыту |
| Жағдайы | Жаңа |
| CNC басқару құрылғысы | Жоқ |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 27 кг |
| Ұзындығы | 550 мм |
| Ені | 300 мм |
| Биіктігі | 220 мм |
| Қосымша параметрлер | |
| станок жетегінің түрі | қол |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жұмыс аймағының ұзындығы, мм | 30 |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 10 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 10 |
| Жетек түрі | Қолмен |
- Бағасы: 105 000 ₸

