
Қайшы көтергіш SJY0.5-7.5 гидрав. (CHO)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10447
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы
― SJY (KnT) сериялы қайшы көтергіш жүктерді тігінен жылжыту бойынша көптеген жұмыстарды орындау үшін өте қолайлы. Оның көтергіштердің басқа түрлерінен айырмашылығы жүк тиеу алаңының үстінде ешқандай механизмдердің орналаспауында, бұл электрогидравликалық көтергішті тиеу/түсірудің жоғарғы деңгейінде биіктігі шектеулі жерлерде пайдалануға мүмкіндік береді. Қайшы көтергіштері жұмыс кезінде қауіпсіздіктің жоғары деңгейімен және жоғары тұрақтылықпен ерекшеленеді. Көтергіштер тіректермен бірге жеткізіледі. Клиренстің жоғары болуына және тіреуіштердің үлкен реттелуіне байланысты SJY көтергіштерін тіпті тегіс емес беттерде де қолдануға болады. Электр қуаты өшіп қалған жағдайда авариялық түсіру клапаны бар. Мұндай көтергіштің тағы бір айрықша ерекшелігі - платформаның барлық төрт жағына тиеу және түсіру мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
- SJY моделі 0.5-7.5;
- Көтерілу биіктігі - 7.5 м;
- Минималды биіктігі - 1500 мм;
- Жүк көтергіштігі - 500 кг;
- Платформаның өлшемі - 1800х100 мм;
- Қозғалтқыштың қуаты - 1,5 кВТ,
- Кернеуі - 380В;
- Салмағы - 1180 кг;
- Өлшемдері - мм;
SJY (KnT) сериялы қайшы көтергіштердің модельдік қатары
| Үлгі |
SJY 0.5-3 |
SJY 0.5-6 |
SJY 0.5-7.5 |
SJY 0.5-9 |
SJY 0.5-11 |
SJY 0.5-12 |
SJY 0.5-14 |
SJY 0.5-16 |
||
| Жүк көтергіштігі | кг | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | |
| Көтеру биіктігі | м | 3 | 6 | 7.5 | 9 | 11 | 12 | 14 | 16 | |
| Биіктігі мин. | мм | 900 | 1250 | 1500 | 1700 | 1700 | 1900 | 2000 | 2100 | |
| Платформа өлшемі | мм | 1300*700 | 1800*900 | 1800*1000 | 1800*1100 | 2100*1150 | 2450*1350 | 2400*1350 | 2800*1500 | |
| Қозғалтқыш қуаты | кВТ | 1,1 | 1,1 | 1,5 | 1,5 | 2,2 | 3 | 3 | 4 | |
| Өлшемдері | Ұзындығы | мм | 2200 | 2200 | 3250 | |||||
| Ені | мм | 1100 | 1260 | 2000 | ||||||
| Биіктігі | мм | 980 | 2450 | 1740 | ||||||
| Жалпы салмақ | кг | 400 | 650 | 1180 | 1260 | 1380 | 1850 | 2500 | 2700 | |
| Көтерілу уақыты | сек. | 28 | 60 | 75 | 90 | 115 | 125 | 150 | 173 | |
| Кернеу | Жылы | 380 | 380 | 380 | 380 | 380 | 380 | 380 | 380 | |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жүк көтергіштігі | 7500 кг |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Көтерудің максималды биіктігі | 7500 |
| Қайшы көтергіш түрі | Электрлік |
| Қозғалтқыш қуаты | 1.5 |
| Көтеру биіктігі | 7500 |
| Көтерілу уақыты | 75 |
| Ең төменгі көтеру биіктігі | 1500 |
| Платформаның максималды ұзындығы | 1800 мм |
| Платформаның максималды ені | 1000 мм |
| Көтеру биіктігі, мм | 7500 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 500 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз









