
ADL-3-1250 тік бұрышты каналдарды өндіруге арналған автоматты желі
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10345
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
AML-III тікбұрышты ауа өткізгіштерін өндіруге арналған автоматты желі өнімнің жоғары өнімділігі мен сапасын қамтамасыз ететін тікбұрышты ауа құбырларын өндіруге арналған әмбебап шешім болып табылады. Бұл жабдықтың жабдықтары мен техникалық сипаттамалары тапсырыс берушінің жеке талаптарына байланысты өзгеруі мүмкін.
Желі ыңғайлы және өңдеуге оңай операциялық жүйемен бағдарламалық қамтамасыз етуді басқарумен жабдықталған. Бірнеше түймені басу арқылы дайын өнімнің негізгі параметрлерін орнатуға болады.
Станоктың ерекшеліктері:
- Толық автоматты режимде жұмыс істеу
- Бір 5 тонналық орауышпен бірге жеткізіледі
- Тік бұрышты қималы дайындамаларды ғана емес, сонымен қатар П, Г пішінді пішінді дайындамаларды да өндіруге болады
- Гильотин немесе қабырғаларды қатайтуға арналған машина ретінде пайдалануға болады
- Стандартты жабдық
- Желі (Дұрыс беру станциясы, қатайтқыштарды жағу станциясы, кесу станциясы, ию станциясы, басқару панелі)
- Ашу құрылғысы – 1 дана.
Қосымша опциялар
- Қосымша тарқатушы құрылғылар (7 орамға дейін)
Техникалық сипаттамалар:
- Үлгі ADL-3-1250
- Металдың қалыңдығы - 0.5-1.2 мм;
- Парақтың ені - 1250;
- Max жұмыс жылдамдығы -15м/мин;
- Қозғалтқыштың қуаты - 7 кВТ;
- Станоктың салмағы - 7000 кг;
- Катушканың салмағы - 3500 кг;
- Өлшемдері (ЛхШхВ) - 2500x1950x1600мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосымша қызмет | Оқыту, Сервистік қызмет көрсету, Орнату |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 3500 кг |
| Ұзындығы | 5000 мм |
| Ені | 2160 мм |
| Биіктігі | 1450 мм |
| Қосымша параметрлер | |
| Өңделетін материал | Табақ металл (болат, мыс, алюминий және т.б.) |
| станок жетегінің түрі | электромеханикалық |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Электромеханикалық |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жеткізу мерзімі | 20-30 күн |
| Жұмыс аймағының ұзындығы, мм | 1300 |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 1.2 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 1.2 |
| Жұмыс ұзындығы | 1300 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



