
Жаншу станогы ESR2070х2.5 эл/мех.
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10335
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы:
ESR сериялы үш білікті электромеханикалық біліктер цилиндрлік қабықшаларды, доға тәрізді элементтерді, тегіс дайындамаларды түзетуге арналған.
Роликті илемдеу машинасы қаңылтыр материалдан ойықтар мен құбырларды жасауға арналған, оның екі жетек білігі бар, олардың біреуі жиналмалы, дайын өнімді оңай алып тастауға арналған.
Станокта электр шкафының алдыңғы бетінде орналасқан қосымша "авариялық тоқтату" түймесі бар. Біліктердің айналуын электр қозғалтқышы тізбекті беріліс арқылы жүзеге асырады.
Шойын төсегі станоктың жоғары дәлдігі мен беріктігін анықтайды. Біліктер жоғары сапалы болаттан жасалған.
Жетек біліктері арасындағы парақты қысу қолмен жүзеге асырылады. Дайындаманың радиустық иілуін құрайтын білік те қолмен беріледі.
Біліктердің айналуын басқару станок төсегінде орналасқан панельден де, портативті аяқ қосқышының көмегімен де жүзеге асырылуы мүмкін.
ESR сериялы станоктың ерекшеліктері:
- Станокты ыңғайлы баптау: Ию радиусын баптау төменгі және артқы біліктерді қажетті қалыпта орнатуға мүмкіндік беретін ыңғайлы рычагтардың көмегімен жүзеге асырылады.
- Берік корпус: Корпус біліктердің ESR сериясы берік металдан жасалған, бұл ішкі жинақтарды механикалық зақымданудан қорғауды қамтамасыз етеді.
- Тұрақты орналастыру: Станокты еденге анкерлік бұрандалармен бекіту мүмкіндігі, бұл оның жұмыс барысында тұрақтылығына кепілдік береді.
- Басқышты кездейсоқ басудан қорғау: Аяқ басқыштарын кездейсоқ басу мүмкіндігі арнайы қорғаныс қаптамасының болуына байланысты алынып тасталды.
- Электромеханикалық қозғалтқыштағы қорғаныш металл корпус;
- Электржетектің болуы;
- Қарапайым батырмамен басқару;
- Техникалық қызмет көрсетудің ыңғайлылығы;
- Роликтер жоғары сапалы болаттан жасалған;
- Штанга мен арматураны ию;
- Қалыңдығы 2.5-тен 6.5 мм-ге дейінгі металды өңдеу.
ESR 2070x2.5 мм сериялы үш білікті машинаның техникалық сипаттамалары;
- Max парақтың қалыңдығы - 2.5 мм;
- Парақтың максималды ені - 2070 мм;
- Білік диаметрі - 120º;
- Мах қуаты - 2.2 кВТ;
- Таза/брутто салмағы - 1060/1200 кг;
- Өлшемдері - 282х87х130 мм;
ESR сериялы асимметриялық үш білікті станоктардың модельдік қатары;
| Үлгі | Макс. қалыңдық. парақтың (мм) | Макс. шир. парақтың (мм) | Диаметрі. білік. (мм) |
Қуатты қозғалыс. (кВТ) |
Таза/брутто салмақ кг. |
Өлшемдері (мм) |
| ESR1300x2.5 | 2.5 | 1300 | 90 | 1.5 | 540/600 | 200x72x120 |
| ESR1300x4.5 | 4.5 | 1300 | 120 | 2.2 | 750/830 | 200x76х127 |
| ESR1300x6.5 | 6.5 | 1300 | 150 | 3.0 | 1100/1190 | 282х87х134 |
| ESR1550x3.5 | 3.5 | 1550 | 120 | 2.2 | 790/890 | 222х76х127 |
| ESR2020x3.5 | 3.5 | 2020 | 127 | 4.0 | 1100/1200 | 270х87x130 |
| ESR2070x2.5 | 2.5 | 2070 | 120 | 2.2 | 1060/1200 | 282х87х130 |
| ESR2070x3.5 | 3.5 | 2070 | 127 | 3.5 | 1110/1250 | 282х87х130 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Better |
| Өндіруші ел | Қытай |
| CNC басқару құрылғысы | Жоқ |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету, Орнату, Оқыту |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 1200 кг |
| Ұзындығы | 2820 мм |
| Ені | 870 мм |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Қосымша параметрлер | |
| станок жетегінің түрі | электромеханикалық |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қызметтер | Іске қосу-реттеу жұмыстары |
| Жетек түрі | Электромеханикалық |
| Жұмыс аймағының ұзындығы, мм | 2070 |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 2.5 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 2.5 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз






