
РТБ-8А жиналмалы қондыру станогы
Бағасын нақтылаңыз
- Бар
- Коды:10328
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы:
RTB сериялы қол станогы жатқан тігісті тұндыру үшін қолданылады. Механизмнің аспалы жүйесі шағын цехта немесе объектіде жұмысты ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Құбырлар мен суағарларды шағын көлемді өндіру үшін пайдалануға болады. Механизмнің жетегі қолмен жүзеге асырылады. Қабырғаға орнату, дәнекерленген кронштейн. Қоршау шығыршықтары шыңдалған болаттан жасалған.
РТБ-8А жиналмалы қондыру станогының негізгі артықшылықтары:
- Қол жетегі;
- Қарапайым басқару элементтері;
- Қызмет көрсетуді қажет етпейді;
- Шағын габариттері мен салмағы;
- Ұзақ қызмет ету мерзімі.
Техникалық сипаттамалары Фальцеосадочный станок RTB-8A:
- Металдың қалыңдығы - 0.8 мм;
- Біліктің ұзындығы - 1250 мм;
- Таза/брутто салмақ - 64/82 кг.
Бүктемелі станоктардың модельдік қатары:
| Үлгі |
Максималды қалыңдық, мм |
Білік ұзындығы, мм |
Салмақ |
Өлшемдері БқШхВ, қараңыз |
| RTB-8A | 0.8 | 1250 | 64 | 160х30х40 |
| RTB-8 | 0.8 | 1020 | 59 | 136х30х40 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Better |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша қызмет | Орнату, Сервистік қызмет көрсету |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 64 кг |
| Ұзындығы | 1600 мм |
| Ені | 300 мм |
| Биіктігі | 400 мм |
| Дайындаманың параметрлері | |
| Материалдың максималды қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қолмен |
| Жұмыс аймағының ұзындығы, мм | 1250 |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Жұмыс ұзындығы | 1250 |
| Материалдың максималды ені | 1250 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз





