
Бойлық кесу HT-1250 эл.мех
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10306
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы
Айналмалы қалақшалары бар электромеханикалық кескіш станок қаңылтырдың немесе илектелген металдың берілген ені бойынша бірнеше жолақты кесуге арналған. Кесудің максималды қалыңдығы ― 1,0 мм, дайындаманың максималды ені ― 1250 мм. Гильотиндерден айырмашылығы, дискілі қайшылар ондаған есе өнімдірек және олардың конструкциясы дайындамаларды шексіз ұзындықта кесуге мүмкіндік береді.
Оларға орнатылған айналмалы қалақшалары бар біліктер төменгі білікке шынжырлы беріліс арқылы жалғанған редуктор қозғалтқышы арқылы іске қосылады, бұл моментті төменгі біліктен жоғарғы білікке берілістерді пайдалану арқылы береді. Пышақтарды дайындаманың әртүрлі еніне жылдам және оңай реттеу пышақтарды бекіткіш бұрандалармен білікке симметриялы фрезерленген 2 жазықтықта бекіту арқылы жүзеге асырылады. Кесудің жоғары сапасы пышақ пен біліктің түйісетін беттерін (тегістелген беттер) өңдеудің дәлдігімен, сондай-ақ олардың дәл сәйкестігімен қамтамасыз етіледі, бұл орнату және пайдалану кезінде пышақтардың қисаюы мен соғылуын болдырмайды. Пышақтар арасындағы қашықтық шаблон немесе штангенциркуль бойынша орнатылады.
Кесілетін материалдың түріне, оның қалыңдығына және пышақтардың санына байланысты жоғары сапалы жиекті (бұрғының болмауы) алу үшін, сонымен қатар, пышақтардың қабаттасуын реттеу бұрандасы арқылы реттеу қажет. мойынтіректердің үстіңгі төсемдерін көтеру немесе түсіру, сонымен бірге айналмалы қалақтардың арасындағы орталық қашықтықты өзгерту.
Техникалық сипаттамалар:
| Үлгі | HT-1250 | |
| Өңделетін материалдың қалыңдығы | мм | 0.25-1.0 |
| Өнімділік | м/мин | ≤12 |
| Кіріс жолағының ені | мм | 1250 |
| Кесудің ең аз ені | мм | 80 |
| Роликті пышақтардың саны | бу | 5 |
| Тұтынылатын қуат | кВТ | 1,1 |
| Қорек кернеуі | Жылы | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ) | мм | 1150х1000х1200 |
| Салмақ | кг | 220 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1150 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қызметтер | Іске қосу-реттеу жұмыстары |
| Жетек түрі | Электромеханикалық |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 1 |
| Негізгі атрибуттар | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қосымша сервис | Орнату |
| CNC өңдеу | Жоқ |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

