
Тоннель станогы SBHF-1
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10295
Жіберу 19 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы:
Туннельді құрастыру станогы бір процесте үш операцияны орындайды: бүктемелерді қалыптау, бүктемелерді біріктіру, бүктеу;
Алынатын тігіс жоғары тығыздықпен және сапамен ерекшеленеді, қосымша қаттылық қабырғасының рөлін атқарады;
Станок автоматты желісімен жиынтықталған шағын және орта аудандардағы кәсіпорындарда үлкен сұранысқа ие, тік бұрышты ауа өткізгіштерді өндіруге арналған.
Бағыттаушы арба жұмысты жеңілдетеді және жылдамдатады;
Жетек тұжырымдамасы және моменттердің таралуы машинаны тек анда-санда майлау қажет болуына ықпал етеді;
Станок корпусы - тұрақты, дәнекерленген конструкция. Роликті біліктер манжетпен қорғалған.
Негізгі ерекшеліктері:
Қораптың ең аз қимасы 100х100 мм.
Дайындаманы бекітуге арналған автопилот.
Екі L-тәрізді жартыдан қорап жасау мүмкіндігі
немесе металдың 4 жолағынан.

Техникалық сипаттамалар;
Металдың қалыңдығы - 0,5-1 мм
Ауа өткізгіштің мин. қимасы - 100*100 мм
Жұмыс жылдамдығы - 15 м/мин
Жұмыс биіктігі - 700 мм
Өлшемдері (К*Ш*Жылы) - 5350*1000*1000 мм
Макс. жетек қуаты - 5,5 кВТ
Салмағы - 710 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша қызмет | Орнату, Сервистік қызмет көрсету |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 710 кг |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Дайындаманың параметрлері | |
| Материалдың минималды қалыңдығы | 0.5 мм |
| Материалдың максималды қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 5350 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз









