
JY-40 орамды қалыптау станогы
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10247
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Орамды қалыптау станоктары профильді бүгуге арналған: арқалықтар, каналдар, құбырлар, тікбұрышты дайындамалар және штангалар, градус пен радиусты шектемей
― JY сериялы орамды қалыптау машинасы 4 бөліктен тұрады:
1. Беріліс механизмі
2. Жоғарғы, төменгі айналмалы дөңгелектер және бағыттаушы дөңгелек
3. Электрлік бөлік
4. Дренаж және шкаф болттармен болат және болат пластинамен дәнекерленген. Қозғалтқыш тірекке орнатылады және сигнал беріліс қорабына беріледі, содан кейін берілістің төменгі айналмалы дөңгелектеріне беріледі. Домалаудың үстіңгі дөңгелектерінің орны қысыммен реттеледі, ол өз кезегінде бұрандамен реттеледі.Домалау диаметрі жоғарғы және төменгі айналмалы дөңгелектер арасындағы қашықтықпен реттеледі.Бұрышты илемдеудің дұрыс қалыңдығын орнату үшін үстіңгі және астыңғы дөңгелектер арасындағы қашықтықты реттеуіміз керек.
Техникалық сипаттамалар
|
Үлгі |
|||
|
Мин. фланецті илемдеу диаметрі |
мм |
200-400 |
300-400 |
|
Өңделетін бұрыштардың макс. өлшемдері |
мм |
40х4 |
50х5 |
|
Қозғалтқыш қуаты |
кВТ |
1.5 |
2.2 |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ) |
мм |
700х500х950 |
800х550х1100 |
|
Салмақ |
кг |
370 |
400 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету, Орнату, Оқыту |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 370 кг |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 950 мм |
| Қосымша параметрлер | |
| Өңделетін материал | Табақ металл (болат, мыс, алюминий және т.б.) |
| станок жетегінің түрі | электромеханикалық |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызметтер | Іске қосу-реттеу жұмыстары |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 4 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 4 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

