
GM-SB-89NCBA гидрав (GM) дорн қосылған құбыр ию станогы
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10061
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы
GM-SB (NCBA) сериялы гидравликалық құбырларды бүгу машинасында толық автоматтандырылған басқару жүйесі бар. Бұл сериялы құбыр ию машиналары жоғары дәлдікпен және 360 градусқа айналуымен ерекшеленеді, үш өлшемді иілуді жаппай өндіруге өте ыңғайлы.


Мысалы: жиһаз, орындықтар, сантехника, ТНП тауарлары, бау-бақша жабдықтары, гидравликалық фитингтер, қоршаулар, тұтқалар, рельстер жасау, кеме құбырлары, коммуникация трассалары және т.б. үшін қуаттырақ үлгілерді пайдалануға болады.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі | 18NCBA | 28NCBA | 38NCBA | 42NCBA | 50NCBA | 63NCBA | 76NCBA | 89NCBA |
| Иілгіштің макс. өлшемі, мм | ¢18×2 | ¢28×2 | ¢38×2 | ¢42×2.5 | ¢50×2 | ¢63×6 | ¢76×5 | ¢89×8 |
| Иілу радиусы, мм | 20-150 | 20-180 | 20-200 | 20-200 | 20-250 | 30-350 | 30-350 | 40-400 |
| Иілу бұрышы, ° | 0-190° | 0-190° | 0-190° | 0-190° | 0-190° | 0-190° | 0-190° | 0-190° |
| Құбырдың макс. ұзындығы, мм | 1250 | 1850 | 2200 | 2300 | 2300 | 2600 | 2600 | 3000 |
| Жетек қуаты, кВТ | 2,2 | 2,2 | 4 | 5,5 | 5,5 | 7,5 | 7,5 | 11 |
| Макс. қысым, мПа | 16МПа | |||||||
| Өлшемдері (К*Ш*В), мм | 3000× 700× 1300 | 3500× 650× 1300 | 3500× 700× 1300 | 4000× 700× 1300 | 4000× 800× 1300 | 5000× 1200× 1350 | 5000× 1200× 1350 | 5500× 1350× 1200 |
| Жалпы салмағы, кг | 1200 | 1800 | 2000 | 2000 | 2500 | 3500 | 3500 | 5000 |
Мин. Иілу радиусы ― CLR (1.5 D)
Ию дәлдігі ― ±0.10
Электрлік және гидравликалық бақылау жүйелерінің конфигурациясы
― Beide Siemens гидравликалық қозғалтқышы
― HYDROMAX гидросорғы
― YUKEN гидравликалық клапаны
― JINSHENG SHANGHAI цилиндрі
― SANYANG Taiwan мұнай шлангілері.
― WEINVIEW Taiwan сенсорлық экраны.
― PLC JAPAN MITSUBISHI
― NEMICON Japan бұрыштық контроллері.
― SCHNEIDER German компаниясының басқа электрлік бөлшектері.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GMACC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| CNC басқару құрылғысы | Иә |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету, Орнату, Оқыту |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 5000 кг |
| Ұзындығы | 5500 мм |
| Ені | 1350 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Қосымша параметрлер | |
| Өңделетін материал | Табақ металл (болат, мыс, алюминий және т.б.) |
| станок жетегінің түрі | гидравликалық |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызметтер | Іске қосу-реттеу жұмыстары |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 8 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 8 |
| Өңдеу диаметрі, мм | 89 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


