
GM-SB-129NCB гидравты дорнды бар құбыр ию станогы. (GM)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:10054
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы
GM-SB (NCB) сериялы гидравликалық құбырларды бүгу машинасының автоматты және қолмен басқару режимі бар. Бұл сериялы құбыр ию машиналары жоғары жылдамдықпен және тұрақтылықпен ерекшеленеді, екі өлшемді иілуді жаппай өндіруге өте ыңғайлы. 

Мысалы: жиһаз, орындықтар, сантехника, ТНП тауарлары, бау-бақша жабдықтары, гидравликалық фитингтер, қоршаулар, тұтқалар, рельстер жасау, кеме құбырлары, коммуникация трассалары және т.б. үшін қуаттырақ үлгілерді пайдалануға болады.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі | 100NCB | 114NCB | 129NCB | 159NCB | 219NCB | 273NCB | 325NCB |
| Иілгіштің макс. өлшемі, мм | ¢100×8 | ¢114×10 | ¢129×12 | ¢159×16 | ¢219×16 | ¢273×16 | ¢325×25 |
| Иілу радиусы, мм | 40-400 | 40-500 | 50-550 | 60-700 | 80-1000 | 150-1000 | 200-1000 |
| Иілу бұрышы, ° | 0-190° | 0-190° | 0-190° | 0-190° | 0-190° | 0-190° | 0-190° |
| Құбырдың макс. ұзындығы, мм | 3200 | 3500 | 4000 | 5600 | 6500 | 7500 | 8000 |
| Жетек қуаты, кВТ | 11 | 15 | 18,5 | 22 | 30 | 45 | 55 |
| Макс. қысым, мПа | 16МПа | ||||||
| Өлшемдері (К*Ш*В), мм |
4500× 1350× 1200 |
4800× 1350× 1300 | 5600× 1350× 1300 | 7200× 2000× 1400 | 8000× 2000× 1400 | 13000× 4000× 2500 | 14000× 4500× 2500 |
| Жалпы салмағы, кг | 4800 | 5500 | 6800 | 12000 | 22000 | 45000 | 65000 |
Мин. Иілу радиусы ― CLR (1.5 D)
Ию дәлдігі ― ±0.10
Электрлік және гидравликалық бақылау жүйелерінің конфигурациясы
― Beide Siemens гидравликалық қозғалтқышы
― HYDROMAX гидросорғы
― YUKEN гидравликалық клапаны
― JINSHENG SHANGHAI цилиндрі
― SANYANG Taiwan мұнай шлангілері.
― WEINVIEW Taiwan сенсорлық экраны.
― PLC JAPAN MITSUBISHI
― NEMICON Japan бұрыштық контроллері.
― SCHNEIDER German компаниясының басқа электрлік бөлшектері.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GMACC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6800 кг |
| Ұзындығы | 5600 мм |
| Ені | 1350 мм |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызметтер | Іске қосу-реттеу жұмыстары |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 12 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 12 |
| Өңдеу диаметрі, мм | 129 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| CNC өңдеу | Иә |
| Қосымша сервис | Орнату, Сервистік қызмет көрсету, Оқыту |
| Жай-күй | Жаңа |
| Өңделетін материал | Табақ металл (болат, мыс, алюминий және т.б.) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


