
SBJX-III тік бұрышты каналдарды автоматты түрде өндіру желісі
10 150 000 ₸
- Бар
- Коды:10600430
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
SBJX-III тік бұрышты каналдарды автоматты түрде өндіру желісі
-----------------
Сипаттамасы:
SBJX-III автоматты тікбұрышты ауа құбырын өндіру желісі жоғары өнімділік пен өнім сапасын қамтамасыз ету үшін тікбұрышты ауа құбырын өндіруге арналған бір терезе шешімін ұсынады. Бұл жабдықтың жабдықтары мен техникалық сипаттамалары тапсырыс берушінің жеке талаптарына байланысты өзгеруі мүмкін.
Желі ыңғайлы және өңдеуге оңай операциялық жүйемен бағдарламалық қамтамасыз етуді басқарумен жабдықталған. Бірнеше түймені басу арқылы дайын өнімнің негізгі параметрлерін орнатуға болады.
Станоктың ерекшеліктері:
- толық автоматты режимде жұмыс істеу;
- бір 5-7 тонналық орауышпен бірге жеткізіледі
- тік бұрышты қималы дайындамаларды ғана емес, сонымен қатар П, Г пішінді пішінді дайындамаларды да өндіруге болады
- гильотин немесе қабырғаларды қатайтуға арналған машина ретінде пайдалануға болады
Стандартты жабдық мыналардан тұрады:
- Желі (Дұрыс беру станциясы, қатайтқыштарды жағу станциясы, кесу станциясы, ию станциясы, басқару панелі)
- Ашу құрылғысы – 1 дана.
Техникалық сипаттамалар:
Үлгі - SBJX-3/1250
Металдың қалыңдығы - 0.5-1.5 мм;
Металдың ені - 1250 мм;
Берудің жұмыс жылдамдығы - 15 м/мин;
Металл орауыштың салмағы - 7000;
Өлшемдері - 2500х1950х1600 мм;
Қуаты - 4 кВТ+3 кВТ+1.5 кВТ
Салмағы - 2900 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қуат тұтыну | 8.5 кВт |
| CNC басқару құрылғысы | Иә |
| Ұтқырлық жабдығының түрі | Стационарлық |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 2900 кг |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 1950 мм |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Желі параметрлері | |
| Кернеу | 380 В |
| Жиілігі | 50 GHz |
- Бағасы: 10 150 000 ₸










