
RSN-1600 конденсаторлық дәнекерлеу аппараты
1 350 000 ₸
- Бар
- Коды:10230550
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
RSN-1600 конденсаторлық дәнекерлеу аппараты
Техникалық сипаттамалар:
Үлгі - RSN-1600
Дәнекерленген түйреуіш - ф6-19 мм
Қуат көзі - 3 фазалы, 380В/50Гц
Дәнекерлеу тогын реттеу диапазоны - 200-1600А
Дәнекерлеу уақытын реттеу диапазоны - 400-3000мс
Макс. дәнекерлеу жылдамдығы - минутына 16 дана/М12/
Негізгі схема - IGBT
Басқару схемасы - PIC/DSP
Радиотолқындардың рұқсат етілген тербеліс диапазоны - +-10%
Дәнекерлеу жиілігін барынша арттыру - 100 м
Жерге тұйықтау кабелінің максималды ұзартылуы - 20м
Корпусты қорғау деңгейі - IP23
Габариттік өлшемдер - 640*440* 570 мм
Салмағы - 60 кг
Дәнекерлеу алауы - SNQ9
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы | 640 мм |
| Салмақ | 50 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | DSP |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 440 мм |
| Биіктігі | 570 мм |
- Бағасы: 1 350 000 ₸









