
Тік бұрышты арналы желдеткіш VKP 500х300-4D
155 000 ₸
- Бар
- Коды:10030250
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Тік бұрышты арналы желдеткіш VKP 500х300-4D
---------------------

Сипаттамасы:
- Материал Болат
- Сағат тілімен бағыт
- IP55 қорғанысы
- Оқшаулау класы F
- Монтаждау ережесі Кез келген
- Үздіксіз жұмыс режимі
Техникалық сипаттамалар:
Номиналды кернеу - 380 В
Номиналды жиілігі - 50 Гц
Қуаты - 1 кВТ
Айналу жылдамдығы - 1345 айн/мин
Ток - 2.8 А
Қысым - 410-352 Па
Өнімділігі - 1818-3050 м3/сағ
Қоршаған ортаның максималды температурасы - 20С, +80C
Өлшемдері (ЛхШхВ) - 600х360х560 мм
Қаптамаға 620х400х600 мм
Салмағы - 35 кг
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнеркәсіптік желдеткіштің түрі | Арналық |
| Арна түрі | Тікбұрышты |
| Өнімділік | 3050 куб. м/сағ |
| Айналу жиілігі | 1345 айн/мин |
| Максималды жұмыс қысымы | 410 Па |
| Минималды жұмыс қысымы | 352 Па |
| Қуат тұтыну | 1 кВт |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 80 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 20 град. |
| Салмақ | 35 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Электр қозғалтқышының түрі | Асинхронды үш фазалы |
| Тоқтың күші (А) | 2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 360 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Биіктігі | 560 мм |
- Бағасы: 155 000 ₸









