
Дәнекерленген жіктерді тазалауға арналған пассиватор HY-1001
143 000 ₸
- Бар
- Коды:11970010
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Техникалық сипаттамалар:
Қуаты - 1500 Вт
Желінің кернеуі - 220В
Салмағы - 4 кг
Өлшемдері (ЛхШхВ) - 152*277* 160мм
Жинақтау:
Тазалауға арналған тапанша 3 м * 1 жиынтық
Жерге тұйықтау сымы 3 м * 1 жиынтық
Мыс тістеуік * 1 дана.
Жылтырататын шүберек * 1 қаптама
Қылқалам басы*2 дана
Кәдімгі тазартқыш сұйықтық*1 құты
Айналарды тазалауға арналған сұйықтық*1 құты
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат желісінің кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды қуат тұтыну | 15 кВт |
| Салмақ | 4 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 152 мм |
| Ұзындығы | 277 мм |
| Биіктігі | 160 мм |
- Бағасы: 143 000 ₸







