
600 мм қол жетімді DN-35 контактілі нүктелік дәнекерлеу
690 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:11670040
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Техникалық сипаттамалар
Үлгі - DN-35
Номиналды қуаты - 35 КВа
Макс. дәнекерлеу қалыңдығы - 3+3 мм
Қоректендіруші желі - 220/380 В, 50 Гц
Жұмыс циклі - 20%
Өлшемдері - 1,3*0,3*1,6 м
Салмағы - 160 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Дәнекерлеу қондырғысының түрі | Стационарлық |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Қуат тұтыну | 35 Вт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Салмақ | 160 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Ұзындығы | 1050 мм |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қызметтер | Іске қосу-реттеу жұмыстары |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 3 |
| Жиектеменің қалыңдығы, мм | 3 |
| Жетек түрі | Электромеханикалық |
- Бағасы: 690 000 ₸







