
Қаттылық қырларын таптауға арналған станок G-1.5x2500 эл.мех (7 қалып.)
2 300 000 ₸
- Бар
- Коды:10770110
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Қаттылық қырларын таптауға арналған станок G-1.5x2500 эл.мех (7 қалып.)
Сипаттамасы:
Қабырғаларды қатайтуға арналған станоктар ауаның сыртқы әсерлерге төзімділігін арттыру үшін ауа өткізгіштерде арнайы қанаттарды илемдеу үшін қолданылады. Қаттылықтар қосымша қаттылықты тікелей тікбұрышты түтік қорабының өзіне береді. Сондай-ақ, қатайтқыштарды жағуға арналған станоктар тікбұрышты ауа өткізгіштерді, шатыр жабындарын және электр жабдықтарын өндіру үшін қолданылады. Қабырғаларды қатайтуға арналған станоктар модельге байланысты Z типті профильді және трапециялы профильді айналдыра алады.
Техникалық сипаттамалар:
- Өңдеу қалыңдығы, мм - 1.5 мм;
- Жұмыс аймағы - 2500 мм;
- Қозғалтқыштың қуаты - 2.2 кВТ;
- Станоктың салмағы - 800 кг;
- Өлшемдері (ЛхШхВ) - 2700 х900 х1100 мм
- Түсі - ақ-сұр; сары-сұр
Модельдік қатар:
| Үлгі | G-1.5x1300 | G-1.5x2000 | G-1.5x2500 |
| Өңдеу қалыңдығы, мм | 0.5-1.2 | 0.5-1.2 | 0.5-1.5 |
| Жұмыс аймағы, мм | 1300 | 2000 | 2500 |
| Қозғалтқыштың қуаты, кВТ | 1.5 | 1.5 | 2.2 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ) | 1550х1050х1170 | 2350х1050х1300 | 2700х900х1100 |
| Салмағы, кг | 400 | 600 | 800 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қуат тұтыну | 2.2 кВт |
| CNC басқару құрылғысы | Жоқ |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 800 кг |
| Ұзындығы | 2700 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Желі параметрлері | |
| Кернеу | 380 В |
- Бағасы: 2 300 000 ₸










