
Жиналмалы пневматикалық балға 250
18 500 ₸
- Бар
- Коды:11240020
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Жиналмалы пневматикалық балға 250

Сипаттамасы:
Пневматикалық балға әртүрлі типтегі тойтармалармен жұмыс істегенде кеңінен қолданылады және кең ауқымды монтаждау және құрастыру жұмыстарында қолданылады. Бұл құралды пайдалану ыңғайлылығы және оның жұмыс көрсеткіштері бұл балғаны әртүрлі конструкцияларды құрастыру кезінде пайдалануға мүмкіндік береді. Қуаты 100 Вт жабдықтың соғу жиілігі 42 Гц құрайды. Бұл жағдайда құрал минутына 300 литр ауаны тұтынады. Пневматикалық балға 6,3 атмосфералық қысымда жұмыс істейді, соның арқасында оны компрессордың кез келген дерлік үлгісіне қосуға болады. Жеңіл салмағы – 3 кг, шағын өлшемдері - 150x42x140 мм, сондай–ақ соққы энергиясының жоғары көрсеткіші - 2,5 Дж бұл құралды пайдалануды ыңғайлы және пайдалануды барынша тиімді етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы параметрлер | |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Ені | 42 мм |
| Биіктігі | 140 мм |
| Салмақ | 3 кг |
| Жұмыс қысымы | 6,3 бар |
| Соққы жиілігі | 42 кқ/сек |
| Соққы энергиясы | 2,5 Дж |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өндіруші | BAYMIR |
- Бағасы: 18 500 ₸




