
Фальцеосадочная машина F-300 (0,75-1,25мм)
500 000 ₸
- Бар
- Коды:10690060
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Фальцеосадочная машина F-300 (0,75-1,25мм)

Сипаттамасы:
Бүктемелі машина - бұл ыңғайлы, эргономикалық, басқаруға оңай, электрмен жұмыс істейтін кәсіби қол құралы, ол Питтсбург фланецтерін түзу немесе қисық конструкциялық болаттан жасалған парақ қалыңдығы 1,4 мм-ге дейін және тот баспайтын болаттан 0,6 мм-ге дейін жабу үшін қолданылады.
Техникалық сипаттамалар:
Үлгі - F300
Жетек түрі - электрлік
Жұмыс ұзақтығы - шектелмеген
Металды өңдеу қалыңдығы - 0.75мм - 1,25 мм
Өңдеу жылдамдығы - 6-10 м/мин
Қуаты - 1400 Вт
Желінің кернеуі - 220В, 50/60Гц.
Салмағы - 6,5 кг
Модельдік қатар:
| Үлгі | F-125 | F-140 | F-300 | F-301 | ТF-350 |
| Кернеу, Жылы | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 |
| Жиілігі,Гц | 50/60 | 50/60 | 50/60 | 50/60 | 50/60 |
| Металды өңдеу қалыңдығы, мм | 0.75-1.25 | 0.6-1.4 | 0.75-1.25 | 0.45-1.00 | 0.8-3.5 |
| Өңдеу жылдамдығы, м/мин | 5-6 | 6-10 | 6-10 | 4-7 | |
| Номиналды қуаты, Вт | 0.5 | 1.4 | 1.4 | 1.4 | 1.4 |
| Салмағы, кг | 2.8 | 4.2 | 6.5 | 5.2 | 8.3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өнімділік | 10 м/мин |
| Жұмыс режимі | Қолмен/автоматты |
| Қызмет көрсетуші персоналдың саны | 1 адам |
| Жалпы параметрлер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 310 мм |
| Биіктігі | 250 мм |
| Салмақ | 5.2 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өндіруші | BAYMIR |
- Бағасы: 500 000 ₸






