
Ағытқыш MTD1300*5t эл.мех
695 000 ₸
- Бар
- Коды:11840010
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Ағытқыш MTD1300*5t эл.мех
--------------------
Техникалық сипаттамалар:
Беру ені: 1000-1300 мм
Номиналды жүк көтергіштігі: 5т
Қолмен тарту: 470-520 мм
Азықтандыру әдісі: электрлік
Қозғалтқыш: 3 кВТ
Жиілігі: 4 кВТ
Жүгіру жылдамдығы: 0-20 метр
Кернеуі: 380В50Гц
Өлшемдері: 1800*800*1200
Салмағы - 260 кг
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орама материалдарды кесуге және орауға арналған жабдық түрі | Электр |
| Салмақ | 260 кг |
| Орама материалдың параметрлері | |
| Орамның максималды ені | 1300 мм |
| Желі параметрлері | |
| Қуат тұтыну | 380 Вт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 800 мм |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
- Бағасы: 695 000 ₸









