
Поршеньді компрессор RI-0301
60 000 ₸
- Бар
- Коды:10470230
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Поршеньді компрессор RI-0301
------------------------
Сипаттамасы:
Электрлік тікелей ауа компрессоры - әртүрлі құралдар мен жабдықтарға сығылған ауаны жеткізуге арналған құрылғы. Тұрмыстық жағдайларда да, кәсіби жағдайларда да қолданылады.
Техникалық сипаттамалар:
Үлгі: RI-0301
Қуаты, кВТ/а.к.: 2.2/3
Цилиндр: 1х47
Өнімділік, текше м/мин: 0.15
Жұмыс қысымы, мПа: 0.8
Ресивердің көлемі, газ(л): 25
Қуат көзі: 220 В
Өлшемдері (ЛхШхВ см): 68х30х57
Салмағы, кг: 26
Модельдік қатар:
| Үлгі | Қуаты, кВТ/а.к. | Цилиндр | Өнімділік куб.м/мин | Жұмыс қысымы | Ресивердің көлемі, газ(л) | Өлшемдері (ЛхШхВ см) | Салмағы, кг |
| RI-0751 | 0.55/0.75 | 1х42 | 0.1 | 0.8 | 6 | 46х19х45 | 16 |
| RI-0251 | 1.8/2.5 | 1х47 | 0.12 | 0.8 | 24 | 56х28х58 | 26 |
| RI-0301 | 2.2/3 | 1х47 | 0.15 | 0.8 | 25 | 68х30х57 | 26 |
| RI-0302 | 2.2/3 | 2х42 | 0.15 | 0.8 | 30 | 68х32х58 | 38 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұтқырлық компрессорының түрі | жылжымалы |
| Өнімділік | 0.15 куб. м/мин |
| Максималды қысым | 0.8 МПа |
| Ресивер көлемі | 25 л |
| Ресивердің орналасқан жері | Көлденең |
| Салмақ | 26 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Биіктігі | 570 мм |
| Электрлік параметрлері | |
| Қуат тұтыну | 3 Вт |
- Бағасы: 60 000 ₸












