
SA10FU230-DS электр жетегі (өртке қарсы клапан үшін)
54 500 ₸
- Бар
- Коды:10370030
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Өртке қарсы электромеханикалық сервожетектер SA10FU230-DS өртке қарсы клапандар мен түтін шығару клапандарының демпферлік жағдайын реттеу үшін қолданылады. Қалыпты-ашық (БІРАҚ) өртке қарсы клапандардың ысырмасы кезекші режимде "ашық" күйінде болады. Үй-жайда жану пайда болған кезде, ысырма жабылып, өрт пен түтінге тосқауыл жасайды, осылайша қауіпті аумақты басқа үй-жайлардан бөледі.
Электрлік параметрлер:
Номиналды кернеу - 100-240В~ 50/60 Гц;
Номиналды кернеу диапазоны - 85......265В
Жобалық қуаты - 3 Вт
Функционалдық деректер:
Айналу моменті: 10Нм
Айналу бағыты - L/R қондырғысы арқылы таңдалады
Бұрылу бұрышы - Макс. 95°, (дайындаушы зауытта серіппенің алдын ала иіндісінің 5° қоса алғанда)
Позиция индикаторы - Механикалық көрсеткіш
Бұрылу уақыты 20-70 с
Шу деңгейі - макс. 45 дБ
Қорғаныс класы - III (төмен шабуылдар үшін)
Корпустың қорғаныс дәрежесі - IP54 кез келген орнату орнында
Қоршаған ортаның температурасы -20...+50°Бірге
Техникалық қызмет көрсету - Талап етілмейді
Салмағы - 2800 г
Ұзындығы - 250 мм
Ені - 102 мм
Биіктігі - 60 мм



- Арнайы өртке қарсы түтін шығару жүйесі
- Шығу моменті 10Нм/15Нм/20Нм
- Номиналды кернеу AC/DC 24V, AC 100-240V
- Басқару: Ашық/Жабық
- 2 қосалқы қосқышты қамтиды
- DST жылу датчигін қамтиды (72°C)







| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түтін шығару клапанының жұмыс режимі | Арна |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 50 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -20 град. |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Салмақ | 2 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 102 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Айналу сәті | 10 Nm |
- Бағасы: 54 500 ₸




