
Осьтік ағынды желдеткіш OX-4SFA5-630
102 000 ₸
- Бар
- Коды:10030630
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы
- Материал Болат
- Сағат тілімен бағыт
- IP54 қорғау
- Оқшаулау класы В/F
- Монтаждау ережесі Кез келген
- Үздіксіз жұмыс режимі
Техникалық сипаттамалар
Үлгі - OX-4SFA5-630
Номиналды кернеу - 220 В
Номиналды жиілігі - 50 Гц
Қуаты - 0,8 кВТ
Айналу жылдамдығы - 1360 айн/мин
Өнімділігі - 10800 м3/сағ
Қоршаған ортаның максималды температурасы - 30С, +60C
Салмағы - 15,4 кг
Өлшемдері - 805*805*235 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнімділік | 10800 куб. м/сағ |
| Айналу жиілігі | 1360 айн/мин |
| Қуат тұтыну | 0.8 кВт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Шу деңгейі | 74 дБ |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 60 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -20 град. |
| Салмақ | 25 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоқтың күші (А) | 3.7 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 820 мм |
| Ұзындығы | 820 мм |
| Биіктігі | 265 мм |
- Бағасы: 102 000 ₸







