
Осьтік ағынды желдеткіш ОХ-2SFA5-200
28 500 ₸
- Бар
- Коды:10030070
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Сипаттамасы
- Материал Болат
- Сағат тілімен бағыт
- IP54 қорғау
- Оқшаулау класы В/F
- Монтаждау ережесі Кез келген
- Үздіксіз жұмыс режимі

Техникалық сипаттамалар
Үлгі - OX-2SFA5-200
Номиналды кернеу - 220 В
Номиналды жиілігі - 50 Гц
Қуаты - 0,05 кВТ
Айналу жылдамдығы - 2450 айн/мин
Өнімділігі - 745 м3/сағ
Қоршаған ортаның максималды теориясы - 30С, +60С
Салмағы - 2,5 кг
Өлшемдері - 310*310*126 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнеркәсіптік желдеткіш құрылымының түрі | Осьтік (аксиалды) |
| Өнімділік | 780 куб. м/сағ |
| Айналу жиілігі | 2620 айн/мин |
| Қуат тұтыну | 0.46 кВт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
| Шу деңгейі | 50 дБ |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 60 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -20 град. |
| Салмақ | 3.2 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоқтың күші (А) | 0.23 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 320 мм |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Биіктігі | 160 мм |
- Бағасы: 28 500 ₸








