
Арналық желдеткіш CM-315
49 500 ₸
- Бар
- Коды:10030160
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам

- Материал Болат
- Сағат тілімен бағыт
- IP44 қорғау
- Оқшаулау класы F
- Монтаждау ережесі Кез келген
- Жұмыс режимі Үздіксіз.

Үлгі - CM315401-45S2C92H6 A/B
Желдеткіштің дөңгелек қимасының сызықтық өлшемі - 3150 мм
Номиналды кернеу - 230 В
Номиналды жиілігі - 50 Гц
Қуаты - 0.213 кВТ
Айналу жылдамдығы - 2440 айн/мин
Ток - 0,93 А
Қысым - 678 Па
Өнімділігі - 1630 м3/сағ
Электр сыйымдылығы - 6 мкФ
Қоршаған ортаның максималды температурасы - 20С, +60C
Салмағы - 6,6
Өлшемдері - 401*230*490 мм

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнімділік | 1630 куб. м/сағ |
| Айналу жиілігі | 2440 айн/мин |
| Максималды жұмыс қысымы | 675 Па |
| Қуат тұтыну | 0.213 кВт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 60 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -20 град. |
| Салмақ | 8.1 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоқтың күші (А) | 0.93 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 440 мм |
| Ұзындығы | 440 мм |
| Биіктігі | 270 мм |
- Бағасы: 49 500 ₸









