
Арматурогиб NRB-32E
650 000 ₸
- Бар
- Коды:10790010
- +7 (708) 111-50-85Маншук-менеджер по продажам
- +7 (708) 003-50-85Анар-менеджер по продажам
- +7 (708) 005-50-85Акбота-менеджер по продажам
- +7 (701) 887-50-85Булбул-менеджер по продажам
- +7 (708) 001-50-85Дильназ - менеджер по продажам
Гидравликалық қол арматурогибі диаметрі 32 мм-ге дейінгі арматуралық болаттан жасалған штангаларды, сондай-ақ қаттылығы азырақ (қаттылығы 30 бірліктен аспайтын) басқа материалдарды майыстыруға арналған.
Техникалық сипаттамалар:
Үлгі - NRB-32E
Номиналды кернеу - 110/220В
Салмағы - 21/28,5 кг
Арматураның иілу бұрышы - 32 мм 92 град
Иілу жылдамдығы - 7-13 сек.
Қаптаманың габариттері - 610х280х278 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы | |
| Кернеу | 220 В |
| Қуат | 1800 Вт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Ұзындығы | 610 мм |
| Ені | 280 мм |
| Биіктігі | 278 мм |
| Салмақ | 23 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 650 000 ₸








